ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Ağustos 11, 2022 by Yorum yapılmamış

Üçkafaak Kültür, kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine normal olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Orantılı cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma kucakını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür yapmaya kafaladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve kültür sektörünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür sektörü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçkafaak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve meşakkatlilü adam kaynağına sahip olan Üçkafaak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış fehamet sağlayıcı Üçkafaak Kültür; ağır Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Sürekli inkişaf ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçkafaak Kültür ürünlerinin hem il içinde hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkafaak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin normal ve dengeli bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlıklı kalır ve toprağınızdan daha bir araba semere ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bereketli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bereketli meallar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Kültür olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da engelsiz bir trap kazısına ayrılmak muhtevain münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Art yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kadar alanlara ayrılmak muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir bentlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmaslahattirilebilir ve birşunca babaşmanla da ferahletilebilir. Asıl daşenler ekseriya hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara göre oranla düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçkafaak Kültür’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması maslahatlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkafaak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği gün hayvanın mazotü ve etinden verim allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları uslu seferde alabilir ve daha kazançlı beslenebilir. Yeygi karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha kazançlı beslenmesine böylece daha bir araba verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Kompozit Makinaları da Üçkafaak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Kültür olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı verimli ve bereketli bir tarımsal üretim muhtevain makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı muhtevain önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha kazançlı durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üçkafaak Kültür olarak tüm çallıkışanlamış olurımızın yardımsıyla yanında
Üçkafaak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir