mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Ağustos 21, 2022 by Yorum yapılmamış

Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının hileışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme nakit sistemi ile Ödeme akdetmek talip kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışveriş işlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun taliı nöbet iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu işlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği sarih bulunan kredi kartları ara buluculığı yardımıyla olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Geriış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının hileışveriş hileışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının kredi ve banka kartı yöntemi ile hileışveriş yapmayı tercih ederken kredi kartı ve banka kartı sıfır kişiler ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek hileışveriş yamayı tercih değer.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya serladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla can ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sarf etmek ister. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi mahal vadi e- tecim firma bölgeleri ulaştığı maksat kesime bir yeni takım elan eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine mahal vererek, maksat kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda elan çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir