MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

Temmuz 30, 2022 by Yorum yapılmamış

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden müteallik taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat karşılayıcı uygulama yevmi yüzlerce vakit dinlenerek nokta çehreünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından dokumalarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde dar haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak dar haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı başüstüneğu bilindiği için uygulama ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren uygulama bihakkın görülmeye mesabe. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde iş verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma henüz şayeste bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde özümleme edilmeye çalışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Zati uygulama marketlerden baktığınız ahit uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında bihakkın uz bir iş çıailep insanlara en bol şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir