Heets

Nisan 12, 2023 by Yorum yapılmamış

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün taraf almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabil yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas karınin bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek karınin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en şanlı tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışkanlıklarını göçermek ve insanoğluın henüz az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak karınin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanımı karınin mutasavvertır. Cihaz, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu prosedür, tütünün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek karınin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanımı da yerel yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanımı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil vesair tütün ürünleri kabil tabilık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Bazı sağlık örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül emrazı ve vesair sağlık sorunlarına ne olabileceğinden kuşku etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas karınin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı başüstüneğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve sağlık önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir