Heets Fiyat

Nisan 12, 2023 by Yorum yapılmamış

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman nokta almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma medarımaişetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat derunin bir alternatif olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak derunin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışkatilklarını değişmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak derunin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanmaı derunin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara için daha azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak derunin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da mevzii yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil öteki duman ürünleri kabil tabilık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve öteki keyif sorunlarına niçin olabileceğinden endişe etmektedirler. üste, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara için daha azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan zevat derunin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara için daha azca zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir